До новин

Банк Жеваго винен $100 млн за кредитними зобов'язаннями

24 грудня, 2015
Банкрутство фінустанов
Банк Жеваго винен $100 млн за кредитними зобов'язаннями

Citibank - уповноважений агент за кредитними зобов'язаннями банку «Фінанси та Кредит», має намір вимагати у емітента погашення цінних паперів.

Про це йдеться на сайті Ірландської фондової біржі, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на FinClub.

Відповідне право міститься в умовах впуску цінних паперів і надається уповноваженому агенту у разі дефолту по LPN, який відбувся у зв'язку з ліквідацією банку. В інтересах власників цінних паперів вжити певних заходів, щоб захистити свої інтереси при ліквідації банку.

У зв'язку з цим уповноважений агент має намір дати доручення власникам цінних паперів також подати вимогу про дострокове погашення LPN разом з нарахованими за ним відсотками.

Після того, як повідомлення про ліквідацію банку «Фінанси та Кредит» буде оприлюднено в офіційній пресі, утримувачі LPN мають 30 днів для повідомлення ліквідатора банку про включення їх до реєстру кредиторів фінустанови.

У листопаді 2006 року банк Жеваго розмістив дебютні кредитні зобов'язання на 100 мільйонів доларів. В кінці 2009 року власники цінних паперів в обмін на погашення 5% основної суми боргу і підвищення ставки з 10,375% до 10,5% погодилися на продовження терміну погашення зобов'язань до 25 січня 2014 року.

На початку січня 2014 банк повторно рефінансував LPN на 95 мільйонів доларів на нові LPN з терміном обігу до кінця січня 2019 року. При цьому процентна ставка за новими цінними паперами була знижена до 9,25% з 10,5%.

Нагадаємо, що Нацбанк України 17 грудня 2015 за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізосіб прийняв постанову № 898 про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ «Банк «Фінанси та Кредит».

Коментарі
Додати коментар