До новин

Російський Внєшекономбанк планує піти з українського ринку

06 квітня, 2016
Банкрутство фінустанов
Російський Внєшекономбанк планує піти з українського ринку

Російський Внєшекономбанк, що володіє українським Промінвестбанком, має намір піти з українського ринку. Рішення буде прийнято після розробки нової стратегії.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на заяву голови держкорпорації Сергія Горькова російським журналістам.

«Довгострокова перспектива - ми будемо розглядати можливості виходу з ринку України. Поки ми переговори з цього приводу не вели, але для нас з точки зору стратегії, напевно, буде важливо в майбутньому з ринку вийти. Тому що все таки ВЕБ - інститут розвитку в Росії - має комерційний банк в Україні. Не дуже складається з точки зору стратегії. Але рішення це буде сформовано, коли ми виробимо стратегію», - сказав Горьков.

Раніше він розповідав, що в п'ятницю зустрічався з головою Нацбанку України Валерією Гонтаревою і обговорював долю Промінвестбанку - української «дочки» ВЕБ.

За словами Горькова, ситуація з ліквідністю в Промінвестбанку нормалізувалася, і він очікує, що Нацбанк на цьому тижні прийме рішення про виведення банку зі списку проблемних.

Нагадаємо, збиток Промінвестбанку перевищив 18 млрд.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, у Гонтаревої вирішили позичити 200 млн грн збитковому російському банку.

Коментарі
Додати коментар