До новин

Екс-власник збанкрутілого агрохолдингу «Мрія» створив нову компанію і повертається в бізнес

25 квітня, 2016
Банкрутство підприємств
Екс-власник збанкрутілого агрохолдингу «Мрія» створив нову компанію і повертається в бізнес

Колишній власник збанкрутілого аграрного холдингу «Мрія», який у 2014 році перейшов у власність міжнародних кредиторів, Іван Гута створив нову компанію «Аграрна Городниця» в Тернопільській області і планує повернутися в агробізнес.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на ЕП.

Минулого тижня Іван Гута провів збори з мешканцями села Городниця (Тернопільська область), на яких оголосив про створення нової компанії ТОВ «Аграрна Городниця».

Займатися фірма буде зерновими, вирощуванням картоплі. Аредна плата за пай - 1 тонна пшениці, разова виплата за оформлення договору - 650 гривень або мішок цукру.

Гута планує залучати в село іноземних інвесторів.

Заплановано вирощування баранів, 300 голів яких привезуть зі Швейцарії, розведення курей і вирощування винограду з метою розвитку виноробства.

Керувати даними напрямками буде нинішній завідувач свиноферми «Мрії» в селі Городниця Андрій Козак.

Восени Гута спробує повернути «Мрію».

«Агрохолдингу «Мрія» поки не заважаємо, нехай сіють і збирають урожай, але восени будемо активно виступати», - переказує слова Гути неназване джерело.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, «Аграрна Городниця» була зареєстрована 7 грудня 2015 року зі сумою статутного капіталу 1000 гривень. Засновником і підписантом фірми значиться Іван Гута, а керівником є Оксана Козак.

Нагадаємо, Інтерпол оголосив у розшук Миколу Гуту, який до серпня 2014 року займав посаду генерального директора компанії і вважався одним із власників. На сайті Інтерполу зазначено, що він розшукується через підозри в шахрайстві.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, у «Мрії» розповіли про умови реструктуризації боргу.

Коментарі
Додати коментар