До новин

Ярославський рятуватиме Харківський тракторний завод від банкрутства

29 квітня, 2016
Банкрутство підприємств
Ярославський рятуватиме Харківський тракторний завод від банкрутства

Президент і власник групи DCH Олександр Ярославський у середу придбав контрольний пакет акцій проблемного ПАТ «Харківський тракторний завод». Бізнесмен впевнений, що підприємство необхідно терміново рятувати.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у пресс-службі DCH Group.

Згідно з повідомленням, пропозиція щодо угоди надходила від акціонера ХТЗ, австрійського бізнесмена Зігфріда Вольфа.

«У тій ситуації, в якій опинився завод, його треба терміново рятувати. Не можна допустити, щоб підприємство з таким потенціалом загинуло. Тим більше що від її стабільності залежить добробут майже 10 тисяч харків'ян (працівників заводу з сім'ями) і ще близько 100 тисяч працівників підприємств-суміжників по всій Україні», - сказав Ярославський.

«Тому міжнародний консорціум, який ми зараз створили, працюватиме для досягнення двох основних цілей - відродження виробництва і повернення ХТЗ на міжнародний рівень», - додав він.

Наразі триває процес фіналізації угоди за підсумками зборів акціонерів ХТЗ, що відбулися в середу в Харкові.

Нагадаємо, ХТЗ випускає колісні та гусеничні трактори, а також дорожньо-будівельну техніку на базі тракторів. У 2015 році завод виробив близько 1600 тракторів – на 10% більше, ніж у 2014 році.

За підсумками року ХТЗ отримав чистий збиток у розмірі 218,05 млн гривень, тоді як у 2014 році чистий прибуток становив 449,4 млн гривень.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, суд зобов'язав ХТЗ повернути державі понад 400 млн грн.

Коментарі
Додати коментар