До новин

Акціонери банку «Юнісон» подали до суду на НБУ та Фонд гарантування

10 травня, 2016
Банкрутство фінустанов
Акціонери банку «Юнісон» подали до суду на НБУ та Фонд гарантування

Акціонери банку «Юнисон» подали два позови до Окружного адмінсуду Києва з вимогою визнати протиправним і скасувати постанови Нацбанку про визнання банку проблемним і неплатоспроможним, а також скасувати рішення Фонду гарантування вкладів фізосіб про введення в банк тимчасової адміністрації.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Українські Новини.

Банк в судовому порядку вимагає скасування рішення НБУ про заборону на придбання істотної участі акціонерам банку «Юнісон».

Акціонери банку впевнені, що регулятор не мав законних підстав для визнання банку неплатоспроможним та введення тимчасової адміністрації в банк.

У поданому до Окружного адміністративного суду Києва позові банкіри просять про визнання протиправною та скасування: постанови НБУ про віднесення банку «Юнісон» до категорії проблемних, постанови НБУ про визнання банку неплатоспроможним та рішення Фонду гарантування про введення тимчасової адміністрації в банк.

За інформацією українськиї ЗМІ, банк був пов'язаний з Антоном Клименко, загиблим братом екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Більшість співробітників холдингу «Вести», який також пов'язують з Клименко, обслуговуються в банку.

Станом на 1 квітня 2016 року регулятивний капітал банку «Юнісон» складав 5 млн гривень. Банк запевняє, що не залучав рефінансування від НБУ.

За підсумками 2015 року кредитний портфель банку «Юнисон» становив 579,6 млн гривень, крім того, за підсумками 2015 рік банк сплатив понад 16,7 мільйонів гривень до державного бюджету.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, банк «Юнісон» визнано неплатоспроможним через приховування реальних власників.

Коментарі
Додати коментар