До новин

Суд зняв арешт з активів Бахматюка

31 травня, 2016
Резонансні справи
Суд зняв арешт з активів Бахматюка

Печерський районний суд Києва зняв арешт з майна власника «Укрлендфармінг» і двох неплатоспроможних банків Олега Бахматюка, накладений рішенням суду за позовом Національного банку України.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «ЛігаБізнесІнформ».

Згідно з рішенням суду від 26 травня, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень, суд скасовує заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою суду від 12 травня за позовом НБУ про стягнення заборгованості, і знімає арешт з рухомого і нерухомого майна.

«З огляду на те, що відповідач не є учасником вказаних позивачем підприємств, у нього відсутні корпоративні права даних підприємств, а позивачем не подано доказів зворотного, що не конкретизований розмір частки відповідача в статутному капіталі підприємств, суд прийшов до висновку, що є всі підстави для скасування заходів забезпечення позову», - говорить рішення суду.

Раніше стало відомо, що заборгованість неплатоспроможних банків перед НБУ за отриманими раніше кредитами рефінансування в квітні скоротилася до 46,77 млрд грн.

Скорочення заборгованості відбулося, зокрема, за рахунок стягнення Нацбанком на державні облігації України, передані VAB Банком Бахматюка в заставу в рахунок забезпечення виконання своїх зобов'язань за кредитами рефінансування.

До цього повідомлялося, що НБУ звернувся до судів з проханням стягнути з поручителів-власників істотних часток в банках, в тому числі, з Бахматюка, 11,5 млрд грн.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, через неповернуті кредити банком «Фінансова ініціатива» суд арештував майно Бахматюка.

Коментарі
Додати коментар