До новин

Розпочато виплати вкладникам Укрбізнесбанку

10 квітня, 2015
Банкрутство фінустанов
Розпочато виплати вкладникам Укрбізнесбанку

Сьогодні ПАТ "Укрбізнесбанк" розпочав виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 31 березня 2015 року включно, а також продовжуються виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився раніше, та за договорами банківського рахунку.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомила прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

За їх інформацією, виплати коштів будуть здійснюватися через установи ПАТ "Банк Михайлівський". Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до будь-якого відділення ПАТ "Банк Михайлівський" з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ "Укрбізнесбанк".

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 31 березня 2015 року, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб — www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ "Укрбізнесбанк" — www.ubb.com.uaта у відділеннях даного банку.

Коментарі
Додати коментар