До новин

Суд визнав законним банкрутство Укркомунбанку

19 липня, 2016
Банкрутство фінустанов
Суд визнав законним банкрутство Укркомунбанку

Окружний адміністративний суд Києва визнав законним банкрутство ПАТ «Український комунальний банк».

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на рішення суду.

Позов проти Нацбанку подав власник банку - компанія «Лугтеплосервіс». Вона послалася на те, що ліквідація фінустанови порушує її права і законні інтереси як власника частки в статутному капіталі.

Суд встановив, що Укркомунбанк з 1 серпня 2014 року призупинив здійснення всіх видів фінансових операцій в населених пунктах, які не контролюються українською владою.

Також 31 липня 2014 року суд звернувся до Національного банку з клопотанням про блокування роботи банку в системі електронних платежів.

Однак після цього акціонери і керівництво банку не вжили належних заходів для приведення його діяльності у відповідність до вимог законодавства.

Зокрема, не було вжито заходів щодо організації роботи в приміщеннях відділень Укркомунбанку в Києві, здійснення державної реєстрації на території, підконтрольній українській владі з метою виконання своїх зобов'язань перед кредиторами та вкладниками і проведення роботи з позичальниками щодо погашення кредитної заборгованості.

В результаті розгляду суд визнав законними дії Нацбанку щодо віднесення Укркомунбанку до категорії неплатоспроможних.

Нагадаємо, що 14 вересня 2015 року НБУ прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «Український комунальний банк».

Коментарі
Додати коментар