До новин

ФГВФО виставив на продаж готельний комплекс у Чернівцях

01 серпня, 2016
Банкрутство фінустанов
ФГВФО виставив на продаж готельний комплекс у Чернівцях

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитними договорами, у забезпечення яких передано цінні папери та діючий тризірковий туристичний комплекс у Чернівцях.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі фонду.

Загальна заборгованість за договорами, оформленими у ПАТ «КБ «Надра», сягнула 61,67 млн грн. При цьому, за даними останньої переоцінки, орієнтовна ринкова вартість забезпечення перевищує 196,86 млн грн.

Готельно-туристичний комплекс, переданий у забезпечення за кредитом, розташовується у місті Чернівці, по вулиці Комарова. Загальна площа об’єкту - 23 819,8 м2. Із них тризірковий готель займає 23 289,7 м2, бокси для автомобілів – 270,2 м2, гараж-бокс – 54,9 м2.

Одинадцятиповерховий готель має зручне розташування, неподалік від центру міста. Поруч є паркова зона та озера. У фонді готелю – понад 200 номерів різних категорій, а також конференц-зали для проведення ділових зустрічей чи семінарів та ресторан.

Також у забезпечення за кредитами передано акції двох юридичних осіб.

Початкова вартість, з якої розпочнуться торги, складає 61,67 млн грн.

Аукціон з продажу прав вимоги за даними кредитами, відбудеться 30 серпня 2016 року на електронному майданчику ДП «СЕТАМ». Кінцевий термін подачі заявки на участь – 29 серпня 2016 року.

Коментарі
Додати коментар