До новин

Суд зняв арешт з рахунків Укргазбанку

04 серпня, 2016
Резонансні справи
Суд зняв арешт з рахунків Укргазбанку

Вищий господарський суд України зняв арешт з рахунків державного Укргазбанку.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі банку.

«3 серпня 2016 року рішенням Вищого господарського суду України було зупинено злочинну спробу заволодіння державними коштами через накладання арешту на рахунки Укргазбанку, - зазначили у прес-службі.

Ухвалою Вищого господарського суду України в межах розгляду касаційної скарги Укргазбанку виконання постанови Київського апеляційного господарського суду від 29 червня 2016 року зупинено.

«Завдяки оперативним та професійним діям Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Міністерства економічного розвитку і торгівлі та правоохоронних органів, які виступили на захист інтересів держави, вдалося зупинити злочинну спробу заволодіння державними коштами в розмірі майже 159 млн гривень», - заявляють в Укргазбанку.

Згідно з повідомленням, до вирішення питання державного значення, що могло призвести до дестабілізації ситуації в банківському секторі України, також долучилися правоохоронні органи, які встановлюють замовників, що намагалися заволодіти державними коштами, свідомо порушуючи діючі норми Закону України.

«Наразі правоохоронні органи та органи державної влади докладають максимум зусиль для якнайшвидшого притягнення цих осіб до відповідальності», - повідомляє прес-служба.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, суд заблокував рахунки Укргазбанку.

Коментарі
Додати коментар