Мінекономрозвитку: Під час продажу майна банків-банкрутів діють корупційні схеми

Основними корупційними схемами під час реалізації майна неплатоспроможних банків є затягування продажу з метою здешевлення, а також приховування лотів для реалізації майна конкретним покупцям.
Про це повідомляється на офіційній сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі в Twitter, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.
«У продажі майна ліквідованих банків є дві основні схеми корупції. Перша – це затягування продажу лотів тими, хто хоче, щоб ці лоти знецінилися. Друга корупційна схема – в реалізації майна ліквідованих банків – це продаж цікавих лотів лише обраним покупцям, які знають, де їх шукати», – йдеться в повідомленні.
Також у відомстві вважають, що за останні місяці ФГВФО вдалося продати активів лише на 2 млрд гривень, а це занизькі темпи, і тому так важливо побудувати прозору ефективну систему.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ФГВ виставив на продаж активи банків-банкрутів майже на 2 млрд грн.
Коментарі
Новини за темою
-
Банкрутство фінустанов
23 лютого, 2022У січні банки-банкрути погасили вимог кредиторів на 74 мільйони гривень
-
Банкрутство фінустанов
23 лютого, 2022 -
Банкрутство фінустанов
20 лютого, 2022Вкладники банків-банкрутів отримали в січні майже 10 мільйонів гривень виплат
-
Банкрутство фінустанов
17 лютого, 2022Верховний суд остаточно підтвердив законність виведення з ринку банку "Капітал"