До новин

«Банк Форум» повністю розрахувався з Нацбанком

06 вересня, 2016
Банкрутство фінустанов
«Банк Форум» повністю розрахувався з Нацбанком

ПАТ «Банк Форум» повністю погасив заборгованість у сумі 486,69 млн грн перед Національним банком України за кредитом рефінансування.

Погашення заборгованості відбулось у рамках позачергового задоволення вимог заставодержателя, повідомили інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація в прес-службі ФГВФО.

Відповідно до Закону «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», майно банку, що є предметом застави, включається до складу ліквідаційної маси, але використовується виключно для позачергового задоволення вимог заставодержателя. У разі продажу Фондом заставленого майна чи активів кошти, отримані від реалізації цього майна чи активів, спрямовуються на погашення вимог заставодержателя у розмірі, не більшому за основну суму заборгованості за забезпеченим таким майном чи активами зобов’язанням разом із нарахованими процентами після відшкодування Фонду витрат на утримання та продаж такого майна. Решта коштів включається до ліквідаційної маси банку.

Нагадаємо, що ПАТ «Банк Форум» та Нацбанк 26 грудня 2013 року уклали Генеральний Кредитний договір про надання стабілізаційного кредиту №05, в рамках якого було відкрито невідновлювальну кредитну лінію на суму 600 млн грн.

На день початку ліквідації ПАТ «Банк Форум» (рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів від 16 червня 2014 року) його заборгованість перед НБУ за вказаним кредитом становила 486,69 млн грн. Ця сума була повністю погашена у 2015–2016 рр.

Коментарі
Додати коментар