До новин

НБУ зобов'язав Укрексімбанк реструктурувати зовнішні борги

15 квітня, 2015
Банкрутство фінустанов
НБУ зобов'язав Укрексімбанк реструктурувати зовнішні борги

Національний банк України зобов'язав Укрексімбанк вжити заходів щодо реструктуризації єврооблігацій.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на "Економічну правду".

Про це йдеться у постанові №249 від 14 квітня 2015 року "Про заходи щодо забезпечення АТ "Укрексімбанк" вчинення правочинів стосовно зміни умов запозичень за зовнішніми борговими зобов’язаннями".

Як зазначається, даною постановою Нацбанк зобов’язав АТ "Укрексімбанк" вжити заходи щодо зміни умов запозичень за зовнішніми борговими зобов’язаннями банку згідно з переліком, схваленим розпорядженням Кабінету Міністрів від 4 квітня 2015 р. № 318-р.

"Зміна умов запозичень за зовнішніми борговими зобов’язаннями АТ "Укрексімбанк" має забезпечити стабільність фінстану та платоспроможність банку, надати можливість подальшого дотримання банком встановлених НБУ економічних нормативів, лімітів відкритої валютної позиції та порядку формування обов’язкових резервів", - йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті Укрексімбанку, що означає неминучий дефолт фінустанови за зовнішнім боргом.

Коментарі
Додати коментар