До новин

Вкладникам банку «Юнісон» відновили виплати

29 вересня, 2016
Банкрутство фінустанов
Вкладникам банку «Юнісон» відновили виплати

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відновив виплати вкладникам банку «Юнісон» з 22 вересня.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили в прес-службі ФГВФО.

У повідомленні, зокрема, зазначається: «З 22 вересня банк «Юнісон» продовжує виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 14 серпня включно, а також здійснюються виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився раніше, та за договорами банківського рахунку».

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб ПАТ «Банк «Юнісон» з ринку, але не більше, ніж 200 тисяч гривень. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації ПАТ «Банк «Юнісон» (28 квітня 2016 року).

Виплати коштів здійснюються через відділення ПАТ «Банк «Юнісон».

Нагадаємо, 28 квітня ц.р. НБУ визнав банк «Юнісон» неплатоспроможним.

2 серпня 2016 року Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив законність віднесення банку «Юнісон» до категорії неплатоспроможних через непрозору структуру власності.

Станом на 1 квітня 2016 року регулятивний капітал банку «Юнісон» становив 5 млн гривень. Банк запевняє, що не залучав рефінансування від НБУ.

Коментарі
Додати коментар