До новин

Суд продовжує розглядати скандальну справу про банкрутство Тальнівського хлібокомбінату

21 жовтня, 2016
Банкрутство підприємств
Суд продовжує розглядати скандальну справу про банкрутство Тальнівського хлібокомбінату

18 жовтня 2016 року відбулося чергове засідання по справі ліквідації Тальнівського комбінату хлібопродуктів.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Вчасно».

Позаминуле засідання, після заслуховування аргументів двох сторін щодо допустимості чи навпаки недопустимості приватизації підприємства закінчилося тим, що суд вирішив, що йому потрібен час на вивчення матеріалів справи. Зрештою розгляд по ДП «Тальнівський КХП» вже і так триває майже рік.

Під час останнього судового засідання було озвучено два клопотання: перше надійшло від представника «Агроінвест Компані» (чеський інвестор), що виступив з проханням перенести судове засідання, аргументуючи це тим, що ними не були вивчені матеріали справи.

«Ми, як учасники цього процесу, жодного разу не були поінформовані про перебіг справи. Тому ми просимо перенести засідання, щоб ми могли належним чином підготуватися. Тому що зараз ми не можемо дати об’єктивних пояснень по справі, не будучи з нею ознайомленими. Розгляд справи без нашої участі в подальшому може вплинути на оскарження і визнання його недійсним, — зауважив представник «Агроінвест Компані», відзначивши, що довіреність на представництво його у даному суді була виписана тільки 13 жовтня».

Категорично проти перенесення виступила представник прокуратури по цій справі, зауваживши, що зміна юридичних представників компанії не має впливати на розгляд справи, тим паче що у компанії була можливість ознайомитися з матеріалами справи.

Не згоден з перенесенням судового засідання був і директор Тальнівського комбінату хлібопродуктів Євген Лахненко.

«28 жовтня було подано заяву щодо визнання аукціону недійсним, також було подано клопотання щодо накладання арешту на саме майно, на те майно, що було продане з аукціону. Залучення третьої особи, тобто даного підприємства, було пов’язане з тим, що на той час дійсно Тальнівський хлібокомбінат належав саме цій компанії і накладання арешту порушило б їхні права. Але у зв’язку з тим, що клопотання про накладання арешту не було задоволено і на сьогоднішній день майно належить вже іншій особі, а не цій компанії, тому вважаю, що їхні інтереси сьогодні жодним чином не порушуються. І вони не мають права участі у даній справі», — Впевнений Лахненко.

При цьому представник ТОВ «КХП «Тальне», яке у цій справі виступає позивачем, зауважив, що клопотання підлягає задоволенню, а щодо суперечок, хто є власником будь-якого майна підприємства, то це має встановитися саме у процесі судового засідання, оскільки наразі в жодних матеріалах справи не вказано, хто володіє активами ДП «Тальнівський КХП».

Зрештою, суд задовольнив це клопотання, проте відклав розгляд справи не на два тижні, як просив представник компанії, а до понеділка.

Нагадаємо, у 2014 році підприємство було визнано банкрутом і продано підприємству ексрегіонала Олександра Короткова за 17 мільйонів гривень. За експертними оцінками, вартість підприємства є більш ніж удесятеро вищою – 200 мільйонів гривень.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, екс-регіонал не хоче повертати державі захоплене шляхом банкрутства підприємство – Тльнівський КХБ.

Коментарі
Додати коментар