До новин

Правоохоронці провели обшуки за 34 адресами у справі банкрутства банку

28 листопада, 2016
Банкрутство фінустанов
Правоохоронці провели обшуки за 34 адресами у справі банкрутства банку

В межах розслідування розкрадання коштів банку «Михайлівський» у Києві правоохоронці провели обшуки у приміщеннях товариств, розміщених в офісному центрі «Гулівер» та ще за 34 адресами.

Про це 26 листопада розповіла прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Зокрема, обшуки було проведено 25 листопада у місцях проживання осіб, пов'язаних з колишніми власниками «Михайловського», а також в офісах їхніх підприємств.

«Йдеться про компанії, які, за даними слідства, могли бути задіяні у злочинних схемах розкрадання банківських коштів на суму понад 900 млн гривень шляхом отримання незаконних кредитів. Під час обшуків вилучено значний об'єм фінансової документації, комп'ютерну техніку, флеш-накопичувачі інформації та інші речові докази», - повідомили у прокуратурі.

Наразі вирішується питання про призначення судово-технічних та економічних експертиз по вилучених доказах.

Вранці 25 листопада до офісного центру «Гулівер» у центрі Києва прийшли озброєні правоохоронці для проведення слідчих дій у рамках справи банку «Михайлівський». Слідчі дії санкціонував Шевченківський райсуд столиці.

14 листопада Шевченківський районний суд наклав арешт на майно ТРЦ «Гулівер».

Як відомо, кілька років тому «Ощадбанк» видав компанії «Три О», що управляє столичним ТРЦ «Гулівер» 460 млн доларів кредиту, в той час як ринкова вартість заставного майна становила ледь половину від цієї суми.

Прокуратура Києва розраховує залучити до відповідальності власника мережі з продажу побутової техніки та електроніки «Ельдорадо» і ТЦ Gulliver Віктора Поліщука за банкрутство банку «Михайлівський», в якому він раніше володів 92,501% статутного капіталу.

Коментарі
Додати коментар