До новин

Ще 12 великих банків потребують докапіталізації, - НБУ

30 листопада, 2016
Банкрутство фінустанов
Ще 12 великих банків потребують докапіталізації, - НБУ

Заступник голови Національного банку Катерина Рожкова повідомила, що 12 банків з другої двацятки потребують збільшення капіталу.

Про це заступник голови НБУ заявила під час зустрічі з топ-менеджерами найбільших банків, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу регулятора.

«Топ-20 банків виконали свої зобов’язання з докапіталізації, по одному банку така перевірка ще триває. З другої двадцятки банків 12 - ще потребують збільшення капіталу. Для цієї групи банків, згідно з домовленістю з МВФ, термін досягнення нульового рівня достатності капіталу продовжено на 1 місяць – до кінця 2016 року», - сказала Рожкова.

«З третьої групи, що нараховує 21 банк, 2 – не потребують докапіталізації, 8 - потребують довнесення капіталу лише для досягнення мінімального розміру статутного капіталу, 11 банкам необхідно докапіталізуватися на ту чи іншу суму. Наступний рік буде присвячено діагностиці невеликих банків», - зазначила вона.

Заступник голови НБУ нагадала банкірам про наближення дати набуття чинності постанови правління НБУ № 351, що дозволить забезпечити повну та своєчасну оцінку банками величини кредитного ризику.

Нагадаємо, крайній строк проведення докапіталізації встановлено на лютий 2017 року.

Раніше Міжнародний валютний фонд закликав українську владу сприяти зміцненню банківської системи за рахунок докапіталізації і зменшення кредитування пов’язаних осіб.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ПУМБ відзвітував про результати капіталізації.

Коментарі
Додати коментар