До новин

Ярославський не купуватиме збитковий ОПЗ через $85 млн боргів

07 грудня, 2016
Продаж
Ярославський не купуватиме збитковий ОПЗ через $85 млн боргів

Група компаній DCH Олександра Ярославського не братиме участь в конкурсі з приватизації ОПЗ.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на офіційну заяву компанії.

У DCH нагадують, що група неодноразово підтверджувала свою зацікавленість в придбанні акцій ПАТ «Одеський припортовий завод». І в зв'язку з цим було прийнято рішення розглянути можливість участі в конкурсі з приватизації підприємства, призначеному Фондом держмайна на 14 грудня 2016 року.

«Після подачі заявки і підписання договору про конфіденційність з ФДМУ і ОПЗ DCH отримала доступ до даних про діяльність заводу, в тому числі звітів консультантів, які готували підприємство до приватизації. Спільно із залученими DCH аудиторами PwC був проведений юридичний і фінансовий аудит ПАТ «Одеський припортовий завод», - йдеться в заяві компанії.

У DCH стверджують, що в процесі аналітичної роботи була отримана додаткова інформація про фінансово-господарську діяльність підприємства, що не знайшла відображення в тексті, опублікованому в офіційному виданні ФДМУ.

«Зокрема, було виявлено, що реальна сума кредиторської заборгованості, становить не менше 85 млн доларів, а в найбільш песимістичному варіанті може перевищувати 350 млн доларів. А це фактично збільшує ціну придбання ОПЗ для потенційних покупців до 550 млн доларів і більше за ціну, за якою акції підприємства виставлені на продаж. Крім того, щодо підприємства ініційований розгляд в АМКУ та виконавче провадження від 20 вересня 2016 року, інформація про яке міститься в публічному реєстрі Міністерства юстиції», - стверджують в DCH.

«Придбання акцій ОПЗ при його збитковій діяльності, значному обсягу кредиторської заборгованості та постійному її зростанні, неврегульованості  і невизначеності щодо цілого ряду життєво важливих питань діяльності підприємства створює для DCH високий ризик втрати інвестицій», - зазначили у компанії.

У зв'язку з цим DCH відмовляється від участі в конкурсі з продажу пакета акцій даного підприємства на умовах, запропонованих ФДМУ.

Нагадаємо, 19 жовтня Кабінет міністрів схвалив умови повторного конкурсу з продажу 99,567% акцій ОПЗ і стартову ціну цього пакету на рівні 5,16 млрд гривень.

Конкурс з продажу ОПЗ (Одеського припортового заводу) не відбувся через відсутність заявок.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, за три квартали ОПЗ отримав 560 млн грн збитків.

Коментарі
Додати коментар