Ярославський не купуватиме збитковий ОПЗ через $85 млн боргів
Група компаній DCH Олександра Ярославського не братиме участь в конкурсі з приватизації ОПЗ.
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на офіційну заяву компанії.
У DCH нагадують, що група неодноразово підтверджувала свою зацікавленість в придбанні акцій ПАТ «Одеський припортовий завод». І в зв'язку з цим було прийнято рішення розглянути можливість участі в конкурсі з приватизації підприємства, призначеному Фондом держмайна на 14 грудня 2016 року.
«Після подачі заявки і підписання договору про конфіденційність з ФДМУ і ОПЗ DCH отримала доступ до даних про діяльність заводу, в тому числі звітів консультантів, які готували підприємство до приватизації. Спільно із залученими DCH аудиторами PwC був проведений юридичний і фінансовий аудит ПАТ «Одеський припортовий завод», - йдеться в заяві компанії.
У DCH стверджують, що в процесі аналітичної роботи була отримана додаткова інформація про фінансово-господарську діяльність підприємства, що не знайшла відображення в тексті, опублікованому в офіційному виданні ФДМУ.
«Зокрема, було виявлено, що реальна сума кредиторської заборгованості, становить не менше 85 млн доларів, а в найбільш песимістичному варіанті може перевищувати 350 млн доларів. А це фактично збільшує ціну придбання ОПЗ для потенційних покупців до 550 млн доларів і більше за ціну, за якою акції підприємства виставлені на продаж. Крім того, щодо підприємства ініційований розгляд в АМКУ та виконавче провадження від 20 вересня 2016 року, інформація про яке міститься в публічному реєстрі Міністерства юстиції», - стверджують в DCH.
«Придбання акцій ОПЗ при його збитковій діяльності, значному обсягу кредиторської заборгованості та постійному її зростанні, неврегульованості і невизначеності щодо цілого ряду життєво важливих питань діяльності підприємства створює для DCH високий ризик втрати інвестицій», - зазначили у компанії.
У зв'язку з цим DCH відмовляється від участі в конкурсі з продажу пакета акцій даного підприємства на умовах, запропонованих ФДМУ.
Нагадаємо, 19 жовтня Кабінет міністрів схвалив умови повторного конкурсу з продажу 99,567% акцій ОПЗ і стартову ціну цього пакету на рівні 5,16 млрд гривень.
Конкурс з продажу ОПЗ (Одеського припортового заводу) не відбувся через відсутність заявок.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, за три квартали ОПЗ отримав 560 млн грн збитків.
Коментарі
Новини за темою
- Продаж 23 лютого, 2022
ФГВФО спробує цього тижня продати активи банків-банкрутів більш як на пів мільярда
- Продаж 22 лютого, 2022
Майно збанкрутілої Львівської макаронної фабрики пішло з молотка за майже 200 тисяч
- Продаж 20 лютого, 2022
- Продаж 17 лютого, 2022