До новин

Суд повернув Україні завод, незаконно переданий російському підприємству

15 травня, 2015
Резонансні справи
Суд повернув Україні завод, незаконно переданий російському підприємству

Прокуратура Черкащини повернула державі завод, який незаконно був у власності підприємства Російської Федерації.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

«За втручання органів прокуратури Черкаської області відновлено право держави на майновий комплекс «Шполянського заводу запасних частин «Метровагонмаш», - йдеться у повідомленні.

Установлено, що виконавчий комітет Шполянської міської ради з грубим порушенням міжнародної угоди та законодавства України визнав за підприємством Російської Федерації ВАТ «Метровагонмаш» право власності на державне нерухоме майно, яке розташоване у місті Шпола.

З метою захисту і відновлення порушених прав держави прокуратурою Шполянського району заявлено позов до суду про визнання нечинними рішень виконавчого комітету вказаної міської ради, скасування свідоцтв про право власності та витребування з чужого незаконного володіння комплексу споруд.

Під час судового розгляду прокуратурою області повністю доведено незаконність зазначених спірних рішень та свідоцтв, в результаті чого рішенням господарського суду вони скасовані.

Нагадаємо, за часів президентства Віктора Януковича Шполянський завод був переданий у власність росіянам, котрі спочатку поступово зменшували кількість замовлень, а потім взагалі розпочали вивіз активів підприємства до Росії.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, суд повернув державі контроль над Запорізьким алюмінієвим комбінатом.
Коментарі
Додати коментар