До новин

Фонд гарантування продовжив виплати вкладникам банку «Фінанси та кредит»

27 березня, 2018
Банкрутство фінустанов
Фонд гарантування продовжив виплати вкладникам банку «Фінанси та кредит»

З 26 березня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати виплати відшкодування коштів вкладникам АТ «Банк «Фінанси та Кредит».

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Зазначається, що відшкодування коштів вкладникам здійснюватимуться через відділення банків-агентів Фонду: ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Альфа-банк», ПАТ АБ «Південний», ПАТ «ПУМБ», ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК», ПАТ «ТАСКОМБАНК», ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ», АТ «ОЩАДБАНК» та інші.

«Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутися до будь-якого із вказаних банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу», - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура розслідує незаконність фінансової угоди посадових осіб банку «Фінанси та Кредит», які за допомогою офшорної компанії Nasterno Commercial Limited (кінцевим бенефіціарним власником є колишній помічник депутата Костянтина Жеваго Олександр Демченко), незаконно вивели активи банку на суму більш ніж 1 млрд гривень.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Полтавський ГЗК наполягає на визнанні «непов`язаних» вимог до банку «Фінанси та Кредит» на 3,9 млрд гривень.

Коментарі
Додати коментар