До новин

Госпсуд об'єднав 5 позовів Коломойського до Приватбанку та НБУ

11 травня, 2019
Резонансні справи
Госпсуд об'єднав 5 позовів Коломойського до Приватбанку та НБУ

Господарський суд Києва вирішив об'єднати в одне усі 5 проваджень, відкритих за позовами екс-власника Приватбанку Ігоря Коломойського до Нацбанку України та Приватбанку про законність п'яти кредитних договорів і його особистих порук за ними.

Відповідне рішення суд ухвалив у п'ятницю, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Розгляд цієї справи суд призначив на 20 травня.

Згідно з інформацією в базі судових рішень, провадження за однією з п'яти справ, розгляд якого було призначено першим (на 10 травня), відкрив суддя Вадим Босий 22 квітня поточного року.

«Позовні вимоги обґрунтовані наявністю підстав для визнання недійсним кредитного договору №19 від 03.03.2009, укладеного між НБУ і... ПриватБанк, а також наявністю підстав для визнання недійсним договору поруки №19-1/П від 27.05.2016, укладеного між НБУ, ОСОБА_1 (І. Коломойський - ІФ) і ПриватБанком», - йдеться в рішенні.

Розглянувши позов, суддя витребував у відповідачів у термін до 8 травня оригінали (для огляду) та копії постанови правління НБУ №92/БТ від 25.02.2009 та кредитного договору №19 від 03.03.2009, укладеного між НБУ та ПриватБанком, а також запропонував відповідачам надати відгук, усі електронні та письмові докази, висновки експертів і заяви свідків.

Згідно з даними агентства, початок розгляду інших чотирьох таких справ було також призначено на травень, проте на більш пізні дати.

Коментарі
Додати коментар