До новин

Поліція взялася захистити від банкрутства сільгоспкооператив на Васильківщині

22 серпня, 2019
Події
Поліція взялася захистити від банкрутства сільгоспкооператив на Васильківщині

Поліція Київщини обіцяє зробить усе можливе, щоб не збанкротував сільськогосподарський виробничий кооператив «Новоселицький» на Васильківщині.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу управління поліції Київської області.

«Зручний та простий процес: не дати можливість зібрати на полі урожай. Незбір зерна призведе до неотримання прибутку СВК, і тоді треті особи зможуть за безцінь забрати весь отриманий  урожай, сільгосптехніку СВК та тисячу гектарів землі», - кажуть правоохоронці.

За їхніми даними, в досягненні своє мети зацікавлені особи вводять в оману місцевих жителів, обіцяючи для них великі заробітки. Захоплені цією брехливою ідеєю, селяни бойкотують, не дають можливості вийти на поле комбайнам, всілякими силами блокують збір урожаю.

Навіть вдаються до таких прийомів, як симулюють втрату свідомості. На виклики приїздить бригада швидкої допомоги, обстежують уявних хворих, у  той час, коли інші хворі люди дійсно потребують допомоги.

«Однак, не зважаючи на таке жорстке протистояння, поліція Київщини у правовому полі зробить усе можливе, щоб не збанкротував СВК. Працівники поліції охоронятимуть процес збору врожаю, його транспортування та  ангари, де він у подальшому буде зберігатися», - наголошують в поліції.

Також поліція наголошує, що за хуліганські вчинки, за невиконання  законних вимог правоохоронців, законом передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Коментарі
Додати коментар