До новин

Фонд гарантування підписа Меморандум про партнерство з громадською організацією

12 вересня, 2019
Події
Фонд гарантування підписа Меморандум про партнерство з громадською організацією

25 вересня Фонд гарантування та ГО «Діловий клуб «Партнер» підписали Меморандум про партнерство та співробітництво, спрямоване на створення сприятливих умов для інтеграції практик із фінансової грамотності дорослих і дітей та розвитку сімейної фінансової культури.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду.

Від Фонду гарантування документ підписав заступник директора-розпорядника Андрій Оленчик, від ГО «Діловий клуб «Партнер» – президент Сергій Івагло.

Відповідно до даного Меморандуму сторони домовились співпрацювати та координувати свої повноваження та функції в галузі просвітницької діяльності, інформування громадськості про функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб, захисту прав та охоронюваних законом інтересів вкладників, підвищення рівня фінансової грамотності населення, проведення роз’яснювальної роботи серед населення України в області фінансів та управління ними, а також розвитку у населення практичних навичок обачливої фінансової поведінки.

У вітальному слові до учасників заходу заступник директора-розпорядника Андрій Оленчик наголосив, що рівень фінансових знань та фінансової поведінки населення є питанням національної безпеки. Від цього залежить, наскільки високим буде рівень довіри до банківської системи і до держави в цілому. Тому підвищення рівня фінансової грамотності населення повинно мати системний і комплексний характер і бути розрахованим на довгострокову перспективу, відповідно до провідних світових практик.

Коментарі
Додати коментар