До новин

У Житомирі судитимуть екс-директора підприємства-банкрута за привласнення сотень тисяч грн

07 жовтня, 2019
Банкрутство підприємств
У Житомирі судитимуть екс-директора підприємства-банкрута за привласнення сотень тисяч грн

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області закінчено досудове розслідування за фактами розтрати майна «Житомиртеплокомуненерго» у великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем, а також вчиненої повторно, та підроблення офіційних документів директором орендного підприємства у Житомирі.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні затверджено та скеровано до суду, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Рупор Житомира».

Колишнього директора орендного теплопостачального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» обвинувачують у тому, що він неодноразово, за підробленими офіційними документами, переводив грошові кошти на рахунок приватного підприємства нібито за консультаційно-юридичні послуги, які фактично не надавалися.

Аналогічні протиправні перерахунки за ненадані орендному підприємству послуги, також за підробленими документами, «фінансовий» ділок здійснював й іншому товариству з обмеженою відповідальністю.

Унаслідок злочинної діяльності протягом двох років (із січня 2012 по березень 2013, а також у 2014 роках) посадовцем переведено на рахунки приватних товариств 404 500 грн, які у подальшому привласнено.

До того ж, фінансові операції здійснювалися без погодження з арбітражним керуючим орендного підприємства, яке з листопада 2010 року ухвалою суду визнано банкрутом.

Досудове розслідування проводило СУ ГУНП в області.

Справу розглядатиме Корольовський районний суд міста Житомира. Публічне обвинувачення здійснюватиме прокуратура Житомирської області.

Додатково: санкція суворішої, статті 191, ч. 4 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Коментарі
Додати коментар