До новин

Золотовалютні резерви НБУ збільшилися до $10,3 млрд

07 липня, 2015
Санація
Золотовалютні резерви НБУ збільшилися до $10,3 млрд

Міжнародні резерви України станом на 1 липня 2015 року становили 10,264 млрд доларів в еквіваленті.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі Національного банку України.

Як зазначається, у червні 2015 року відбулося зростання обсягу міжнародних резервів на понад 346 млн доларів.

«Цьому сприяло формування позитивного сальдо інтервенцій Нацбанку на міжбанківському валютному ринку, надходження на користь уряду від розміщення державних облігацій України у сумі 140,0 млн доларів та від конвертації китайських юанів у сумі 419,2 млн доларів», - повідомляє регулятор.

У прес-службі повідомили, що зростання міжнародних резервів відбулося попри необхідність здійснення значних платежів з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті в сумі 275,6 млн доларів, у тому числі 274,3 млн доларів з обслуговування облігацій зовнішньої державної позики та обслуговування і погашення державних цінних паперів.

Крім того, перерахування Міжнародному валютному фонду у червні становили 175,7 млн доларів.

«Наразі обсяг міжнародних резервів України є достатнім для виконання зобов’язань і поточних операцій уряду та Національного банку України», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у травні золотовалютні резерви Нацбанку збільшилися на 3%, або на 287 млн доларів до 9,918 мільярда доларів.

Нагадаємо, Національний банк погіршив прогноз зростання золотовалютних резервів з 25,4 млрд доларів до 22,1 млрд доларів протягом 2016 року.
Коментарі
Додати коментар