В Україні з’явилися ще три регіональні ради арбітражних керуючих
На установчих з’їздах арбітражних керуючих Житомирської, Сумської і Миколаївської областей було створено ради АК цих регіонів.
Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація в Україні» із посиланням на пресслужбу Національної асоціації арбітражних керуючих.
За її даними, Раду арбітражних керуючих Житомирщини очолив Микола Кіналевський. Його заступником став Олександр Терещук, третім членом Ради АК регіону обрано Андрія Борейка.
Раду Сумської області очолив Євген Чупрун, заступником якого став Роман Удовенко. До складу Ради увійшли Сергій Солдаткін, Сергій Жмакін та Євгеній Корнілов.
На Миколаївщині створено унікальну за гендерним складом Раду – її очолила Мілена Фоменко. Заступником голови Ради обрано Михайла Дубровного, членами Ради стали Оксана Герман, Алла Безабчук, Андрій Капінус, Валентин Балєв та Олександр Шибко.
Коментарі
Новини за темою
-
Події 20 серпня, 2024ІІІ Business & Legal Infrastructure Forum відбудеться 18 вересня 2024 року
-
Події 28 грудня, 2022 -
Події 03 жовтня, 2022 -
Події 28 серпня, 2022