До новин

III Судовий форум ААУ пройде в режимі онлайн

06 травня, 2020
Події
III Судовий форум ААУ пройде в режимі онлайн

Незважаючи на карантинні обмеження, ААУ вирішила не відміняти III Судовий форум, а провести наймасштабніший юридичний онлайн форум, який об'єднає суддів та адвокатів для обговорення сучасного стану та перспектив судової системи України.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на заяву ААУ.

ІІІ Судовий форум буде проходити протягом трьох днів з 27-29 травня 2020 року та охопить безліч важливих питань.

Захід відбудеться у декількох онлайн форматах: discussion hub, сase discussion, бутік-конференції, обговорення тем за участю суддівського ложе.

Головні теми форуму:

- Судова реформа. Версія 2.0.2.0 (досягнення і недоліки реформи 2017 року; нова хвиля реформ; переосмислення існуючих юрисдикцій; адвокатура в умовах нового судочинства; реформа ВРП і ВККС, вплив громадськості на правосуддя та ін.)

- Процесуальні лайфхаки: від проблем до можливостей (процесуальні новели в дії, реалії оскарження судових рішень, забезпечення позову, доведення в цифрову епоху, протидія зловживанню процесуальними правами та ін.);

- Місія можлива: менеджмент складних і резонансних справ;

- AdvoTECH і судове представництво (нові стандарти судового представництва, адвокатська етика vs ефективніть, можливості ЕСІТС і електронного суду, штучний інтелект, безпека використання технологій судовим адвокатом, адвокатські «Soft skills»).

Також в рамках форуму передбачені вузькопрофільні бутик-конференції по: сімейним спорам; іпотечним спорах; етики та репутації арбітражного керуючого; літігаціі з кримінальним елементом; екологічним спорам.

Серед спікерів: судді, адвокати, представники органів державної влади, наукові діячі та інші відомі правознавці, які забезпечать високий рівень обговорення питань судоустрою і судочинства.

Програма заходу та реєстрація — за вказаним посиланням.

Коментарі
Додати коментар