До новин

Прокуратура: у Києві затримали приватного виконавця під час надання хабара керівнику держпідприємства

22 травня, 2020
Резонансні справи
Прокуратура: у Києві затримали приватного виконавця під час надання хабара керівнику держпідприємства

У четвер, 21 травня Київською місцевою прокуратурою № 7 спільно з ГУ БКОЗ СБУ в межах розслідування кримінального провадження затримано приватного виконавця під час надання неправомірної вигоди заступнику директора одного із державних підприємств, що входять до сфери управління Державного агентства резерву України, за сприяння у відчуженні майна вказаного підприємства.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.

Згідно матеріалів слідства, приватний виконавець, користуючись тим, що стосовно підприємства розпочато виконавче провадження у зв’язку з несплатою деяких платежів, «спланував реалізувати державний майновий комплекс на електронних торгах. При цьому відчуження таких об’єктів заборонено законом».

«За сприяння у реалізації протиправної схеми зловмисник запропонував заступнику керівника держпідприємства неправомірну вигоду у сумі 10 тисяч доларів. Правоохоронці затримали приватного виконавця у Києві під час передачі частини неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч доларів», - зазначили у пресслужбі.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Слідчі дії тривають.

Коментарі
Додати коментар