До новин

Суд зняв арешт із суднобудівного заводу "Океан", що тривав півроку

31 липня, 2020
Резонансні справи
Суд зняв арешт із суднобудівного заводу "Океан", що тривав півроку

Печерський суд Києва зняв із Миколаївського суднобудівного заводу "Океан" арешт, який тривав 6 місяців.

Про це у Facebook повідомив інвестор заводу Василь Капацина, передає інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація в Україні».

"6 місяців і два тижні завод Океан був під арештом. Ми робили все можливе і неможливе, щоб наблизити день, коли зможемо говорити про арешт Заводу в минулому. Цей день настав. Ми отримали рішення Печерського суду Києва", - пише він.

За словами Капацина у рішенні вказано, що прокуратура не надала доказів того, що арешт був потрібний.

За словам інвестора за пів року завод втратив іноземні контаркти, які б гарантували прихід в Україну понад 218 мільйона гривень іноземних інвестицій, а також гендиректора.

Нагадаємо, у січні Печерським районним судом Києва накладено арешт на весь цілісний майновий комплекс публічного акціонерного товариства "Миколаївський суднобудівний завод "Океан". Як уточнили у Офісі генпрокурора це було зроблено з метою збереження стратегічного для держави підприємства.

У грудні 2018 року цілісний майновий комплекс визнаного банкрутом МСЗ "Океан" був проданий на аукціоні за 122,2 млн грн ТОВ "Торговий дім "Аннона".

Формальним власником заводу є Ігор Волошин, племінник колишнього начальника Миколаївського морського торгового порту Василя Капацини.

Василь Капацина - єдиний власник ТОВ "Суднобудівний завод "Океан", яке управляє ЦМК підприємства.

У листопаді 2013 року Господарський суд Миколаївської області визнав банкрутом МСЗ Океан.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія у червні 2020 року пообіцяв стати "інвестнянею" для заводу Океан.

Миколаївський суднобудівний завод Океан спеціалізується на виробництві і ремонті контейнеровозів, танкерів, буксирів, барж водотоннажністю до 350 тис. тонн.

Суднозавод має у розпорядженні, зокрема, найбільший в Європі сухий док, технологічні лінії з будівництва великотоннажних суден, а також водну акваторію площею 42 га.

Коментарі
Додати коментар