Понад 9 млн доларів США розтрати коштів банку – судитимуть ексголову правління
Офісом Генерального прокурора скеровано до Автозаводського районного суду міста Кременчука обвинувальний акт стосовно колишнього голови правління одного із банків за фактом розтрати майна в особливо великих розмірах.
Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на повідомлення ОГП.
"Встановлено, що посадовець вчинив розтрату понад 9 млн доларів США коштів банку під час передачі у заставу грошових коштів, які перебували на кореспондентських рахунках цього банку у банківській установі іноземної держави. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного слідчого управління СБУ. Підтримання публічного обвинувачення забезпечуватиметься прокурорами Офісу Генерального прокурора", - розповіли в Офісі генпрокурора.
Коментарі
Новини за темою
-
Резонансні справи 03 жовтня, 2022З візитівки автопрому – до судових суперечок. Ліквідація "Богдан Моторс" заходить у глухий кут
-
Резонансні справи 24 лютого, 2022ФГВФО не зміг відсудити в НБУ 277 млн грн, які виплатив вкладникам банку "Базис"
-
Резонансні справи 21 лютого, 2022 -
Резонансні справи 22 лютого, 2022