До новин

ВРП залишила без розгляду скаргу Приватбанку на дії судді Печерського райсуду Вовка

21 січня, 2021
Резонансні справи
ВРП залишила без розгляду скаргу Приватбанку на дії судді Печерського райсуду Вовка

Друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 18 січня ухвалила залишити без розгляду й повернути Приватбанку скаргу стосовно судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на результати засідання ВРП.

Причини такого рішення в тексті результатів засідання не пояснюються.

Як повідомлялося на початку грудня Приватбанк подав до Вищої ради правосуддя скаргу на 1,1 тис. сторінок на дії судді Печерського районного суду Києва Вовка.

Нагадаємо, 2 вересня 2020 року, суддя Печерського райсуду Києва Вовк повністю задовольнив заяву компаній братів Суркісів про порядок виконання рішення суду від 2017 року щодо зобов`язання Приватбанку обслуговувати їхні депозити, розмішені до націоналізації банку на рахунках його кіпрської філії, і цей порядок передбачає стягнення цих коштів на користь позивачів. Загальна сума вимог до банку, визначена судом, становить $347,374 млн (із них майже $102 млн - відсотки, нараховані за ставкою 13% річних).

Суд також санкціонував примусове списання коштів і (або) арешт майна Приватбанку в разі відмови виплачувати компаніям братів Суркісів зазначену суму.

Згідно з позицією Приватбанку, відповідні договори офшорів Суркісів на сьогодні вважаються виконаними, оскільки у 2016 році під час проведення націоналізації вони були обміняні на акції додаткової емісії.

Коментарі
Додати коментар