До новин

Вищий антикорсуд продовжив досудове розслідування у справі ВіЕйБі банку

15 квітня, 2021
Резонансні справи
Вищий антикорсуд продовжив досудове розслідування у справі ВіЕйБі банку

Вищий антикорупційний суд 14 квітня скасував постанову Національного антикорупційного бюро щодо зупинення досудового розслідування у справі ВіЕйБі банку.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на пресслужбу ВАКС.

"У середу, 14 квітня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнила об’єднані скарги захисників підозрюваних та скасувала постанову детектива НАБУ від 5 березня 2021 року про зупинення досудового розслідування у кримінальному провадженні від 5 листопада 2014 року про заволодіння коштами стабілізаційного кредиту для одного із українських банків", – йдеться у повідомленні.

Вказано, що ухвала оскарженню не підлягає.

Справа стосується списання з рахунку ВіЕйБі банку у листопаді 2014 року 39,5 млн доларів, видані Нацбанком як стабілізаційний кредит у жовтні того ж року.

Нагадуємо, у Національному антикорупційному бюро заявили, що Печерський райсуд міста Києва вдруге незаконно втрутився в розслідування НАБУ та САП щодо розкрадання 1,2 млрд грн кредиту НБУ, наданого "ВіЕйБі Банку".

Ексвласник банку Олег Бахматюк підозрюється у заволодінні 49 млн доларів (1,2 млрд грн) стабілізаційного кредиту, виданого VAB банку. За даними слідства, Бахматюк в жовтні 2014 року отримав стабкредит від Національного банку з наданням завідомо неліквідного забезпечення. Також Бахматюка підозрюють, в тому, що він спільно з менеджментом VAB Банку організував фінансові операції з незаконно отриманими стабкредитом, спрямовані на маскування джерела їх походження та їх місцезнаходження.

В листопаді 2020 року ОГП відмовився підписувати запит до Австрії щодо екстрадиції колишнього власника VAB Банку і власника агрохолдингу Укрлендфармінг Олега Бахматюка.

Коментарі
carlos john
16 квітня, 2021
Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням, * особиста позика * позика компанії, * автокредитування, * студентська позика * Бізнес-позика, і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. у доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою 3%, і ми можемо надати позику будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com
Додати коментар