До новин

ФГВ поверне гроші вкладникам з окупованого Криму

25 серпня, 2015
Банкрутство фінустанов
ФГВ поверне гроші вкладникам з окупованого Криму

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб забезпечить виплати коштів в межах гарантованої суми вкладникам неплатоспроможних банків, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополь.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі ФГВФО.

«Фондом гарантування вкладів відповідно до рішення виконавчої дирекції №186/15 від 6 серпня 2015 року був прийнятий наказ № 261 від 18 серпня 2015 року щодо порядку здійснення виплат вкладникам, які проживають на тимчасово окупованій території», - йдеться у повідомленні.

Відповідно до даного наказу, Фондом гарантування буде здійснено ряд заходів з метою забезпечення виконання державних гарантій перед громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території.

«Уповноваженими особами Фонду на здійснення тимчасової адміністрації в неплатоспроможних банках має бути забезпечено складання списків вкладників для отримання коштів в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду, з урахуванням вкладників, які проживають на тимчасово окупованій території, відповідно до укладених з банком договорів», - повідомляє прес-служба.

«В свою чергу, уповноваженими особами Фонду на ліквідацію неплатоспроможних банків має бути забезпечено формування та подання до Фонду гарантування повного переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами, з урахуванням вкладників, які проживають на тимчасово окупованій території», - йдеться у повідомленні.

У той же час заступник директора-розпорядника ФГВ Андрій Оленчик заперечує, що Фонд буде повертати гроші вкладникам в окупованому Криму.

«Наразі мова йде лише про вкладників, які є громадянами України та відкрили рахунки у неплатоспроможних банках, відділення яких знаходилися на території Криму», - пояснив Оленчик.

Він заявив, що ці дії орієнтовані на переселенців, які є громадянами України та залишили Крим.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк вимагає від ФГВ відзвітувати за державні 29 млрд грн.

Коментарі
Додати коментар