До новин

Суд скасував рішення НБУ щодо ліквідації Місто Банку

18 січня, 2022
Резонансні справи
Суд скасував рішення НБУ щодо ліквідації Місто Банку

Окружний адмінсуд Києва скасував рішення Національного банку щодо ліквідації "Місто Банку" ексрегіонала Івана Фурсіна.

Про це Економічній правді повідомили у пресслужбі Фурсіна, джерела у Фонді гарантування вкладів, передає інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація».

Рішення було ухвалене у понеділок, 17 січня. Суд повністю задовольнив позов Фурсіна. Так, він визнав протиправним та скасував рішення НБУ про визнання банку неплатоспроможним та його ліквідацію.

Також протиправним визнано рішення ФГВФО про запровадження тимчасової адміністрації та початок ліквідаційної процедури. Це рішення теж скасували.

Повний текст рішення буде готовий за 10 днів. НБУ та Фонд гарантування можуть подати апеляцію протягом місяця після отримання повного тексту.

Джерела у ФГВФО підтвердили інформацію щодо відповідного рішення суду.

Нагадаємо, Фурсіну належало 97,18% акцій АТ "Місто Банк". Він був нардепом 8 скликання як безпартійний самовисуванець, входив до депутатської групи "Воля народу".

У 2012 році Фурсін був обраний народним депутатом від "Партії регіонів" за 138 округом як член партії. Із "Партії регіонів" вийшов 23 лютого 2014 року, голосував за "диктаторські закони" 16 січня 2014 року.

У 2011-2012 роках був головою наглядової ради банку "Надра". З 2006 до 2012 року - голова правління ПАТ КБ "Місто Банк" та основний акціонер ЗАТ "Одеська кіностудія".

Нацбанк ухвалив рішення від 26 січня 2021 року про відкликання банківської ліцензії і ліквідацію АТ "Місто Банк".

Фонд гарантування вкладів фізосіб оголосив про початок відкритого конкурсу з метою виведення з ринку неплатоспроможного банку АТ "Місто Банк".

Коментарі
Додати коментар