До новин

Світовий банк виділив Україні $0,5 млрд на підтримку фінансового ринку

17 вересня, 2015
Банкрутство фінустанов
Світовий банк виділив Україні $0,5 млрд на підтримку фінансового ринку

Рада директорів Світового банку у вівторок увечері схвалила виділення позики в 500 млн доларів за системним проектом «Друга програмна позика на політику розвитку фінансового сектора».

Про це  повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на заяву Світового банку.

Згідно з повідомленням, ці кошти підуть на підтримку Фонду гарантування вкладів фізосіб, а також стабілізувати банківський сектор України шляхом проведення діагностики найбільших банків та їх рекапіталізації і реструктуризації у разі потреби.

Світовий банк уточнює, що з початку року його допомога Україні з урахуванням цієї операції досягне 1,215 млрд доларів, включаючи 1 млрд прямої бюджетної підтримки, і підтверджує плани збільшити її до кінця 2015 року до 2 млрд доларів.

Як очікується, угода щодо отримання Україною даного кредиту буде укладена в Києві, від України її підпише міністр фінансів Наталія Яресько, від Світового банку - директор СБ у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан.

Нагадаємо, Світовий банк схвалив системну позику (надходить у загальний фонд держбюджету) FSDPL1 в розмірі 500 млн доларів у серпні 2014 року.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Світовий банк констатував, що економіка України демонструє ознаки стабілізації.

Коментарі
Додати коментар