До новин

Проблемний агрохолдинг «Мрія» виплатив $15 млн за кредитною лінією

01 грудня, 2015
Санація
Проблемний агрохолдинг «Мрія» виплатив $15 млн за кредитною лінією

Агрохолдинг «Мрія», відповідно до умов угоди, здійснив перший платіж у розмірі 15 млн доларів за кредитом на суму 25 млн доларів, який компанії вдалося залучити в червні 2015 року на фінансування операційної діяльності.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі холдингу.

«Сума погашення в розмірі 15 мільйонів доларів була узгоджена з кредиторами. Баланс в 10 млн доларів буде продовжений до 31 січня 2016 з можливістю пролонгації терміну повернення коштів до кінця лютого 2016 по додатковому узгодженню з кредиторами», - уточнили  упрес-службі.

Крім того, «Мрія» вже почала експорт зерна, що знизило потребу в оборотному капіталі і погашення кредитної лінії може бути здійснено з вільного грошового потоку, що генерується від виручки.

«Компанія готова була розрахуватися по кредитній лінії в повному обсязі, виплативши одноразово всю суму — 25 млн доларів. Ми вдячні кредиторам за довіру — в очікуванні нової кредитної лінії на 2016 рік вони запропонували нам погасити тільки частину кредиту — 15 млн доларів. Решти коштів у розмірі 10 млн доларів буде достатньо, щоб покрити всі операційні потреби на період, поки компанія не притягне нові засоби», — повідомив Тон Хулс, фінансовий директор «Мрії».

Зараз Агрохолдинг «Мрія» знаходиться в процесі переговорів з кредиторами щодо реструктуризації боргового портфеля та отримання нової кредитної лінії на 2016 рік.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, станом на початок квітня агрохолдинги «Мрія», «ТАКО», «Амарант» та «Сінтал Д» заборгували банкам 1,5 млрд доларів.

Коментарі
Додати коментар