До новин

Ощадбанк з початку року покращив фінансові показники

11 лютого, 2016
Санація
Ощадбанк з початку року покращив фінансові показники

За результатами роботи в січні 2016 року державний Ощадбанк отримав прибуток у сумі 32,8 млн гривень, що перевищує плановий показник на 64,8%.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі фінустанови.

«Банк працює відповідно до завдань, які встановлено бізнес-планом на 2016 рік. При цьому показник адекватності регулятивного капіталу - один з найкращих по банківській системі країни та становить 12,86%», - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Минулого року банк погасив заборгованість за кредитами рефінансування від НБУ в сумі 5,5 млрд гривень, з яких 3,5 млрд гривень - достроково. 13 січня поточного року достроково повернуто ще 1,6 млрд гривень рефінансу НБУ.

«Загалом протягом 2015 року строкова ресурсна база Ощадбанку збільшилась на 8 млрд гривень, з яких 5,5 млрд гривень - строкові кошти фізичних осіб, що свідчить про очевидне відновлення довіри до банку в умовах трансформації української банківської системи», - йдеться у повідомленні фінустанови.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Кабміну довелось докапіталізувати Ощадбанк на 5 млрд гривень.

Коментарі
Додати коментар