До новин

Ахметов і Коломойський спробують врятувати ФК «Волинь» від банкрутства

24 травня, 2016
Санація
Ахметов і Коломойський спробують врятувати ФК «Волинь» від банкрутства

Минулого тижня відбулася зустріч за участю кількох головних персон-акціонерів українського клубного футболу, яку ініціював власник «Дніпра» Ігор Коломойський. Зокрема, він висловив бажання врятувати ФК «Волинь» від банкрутства. Попри деякі заперечення з боку інших, не менш впливових колег, його підтримав власник «Шахтаря» Ринат Ахметов.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Вісник».

Відповідно до напрацьованих домовленостей, минулої п’ятниці виконком ФФУ прийняв таки рішення про продовження періоду атестації клубів прем’єр-ліги до 31 травня, з тим щоб умови ліцензування зміг виконати самобутній клуб з Луцька.

А тепер про реальні перспективи ФК «Волинь». Клуб не отримав будь-яких додаткових преференцій, і продовжити виступи зможе лише у разі вирішення боргової проблеми. Це може бути реструктуризація або повне погашення заборгованих сум. Відомо також, що інвестори, ФК «Волинь», які лишаються незмінними, готові повертати борги футболістам, але, знову ж таки, без додаткових стягнень у вигляді пені і штрафів, накручених різними судовими органами та арбітражними інстанціями. Раніше такий варіант не влаштовував потенційних отримувачів виплат. Фактично, це останній шанс футболістів отримати належне їм за контрактами. Якщо ж вони не погодяться на компромісний варіант, то взагалі можуть не отримати нічого, адже ФК «Волинь» може піти за раніше запланованим сценарієм і збанкрутувати, поховавши з собою і всі боргові претензії.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, футбольний клуб «Волинь» визнаний банкрутом.

Коментарі
Додати коментар