До новин

Вкладникам Фідобанку відшкодують 1,8 млрд грн

25 травня, 2016
Банкрутство фінустанов
Вкладникам Фідобанку відшкодують 1,8 млрд грн

Загальна сума відшкодування гарантованої суми клієнтам - фізособам неплатоспроможного ПАТ «Фідобанк» становить 1,82 млрд гривень.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Як наголошується, це дані останньої статистичної звітності, яку банк надав до Фонду гарантування вкладів станом на 11 травня 2016 року.

При цьому кошти 97,7% вкладників будуть повністю відшкодовані за рахунок ФГВ.

«У перші дні роботи тимчасової адміністрації одним із пріоритетів є формування реєстру вкладників для того, щоб вчасно розпочати виплати. Насамперед нам потрібно оцінити базу клієнтів фізосіб та кількість їхніх рахунків. Це показник, який впливає на час початку виплат», - сказав заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Андрій Оленчик.

«Під час дії тимчасової адміністрації проводитиметься оцінка фінансового та майнового стану банку. На підставі такої оцінки буде розроблено план врегулювання і визначено найбільш ефективний спосіб виведення Фідобанку з ринку», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 20 травня НБУ визнав Фідобанк неплатоспроможним.

Станом на 20 травня 2016 року кінцевим бенефіціаром «Фідобанку» є Олександр Адаріч. На даний момент він також є власником 50% ПАТ «Євробанк».

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Фідобанк отримав 1,4 млрд грн збитку в 2015 році.

Коментарі
Додати коментар