Банк Пінчука зможе купувати активи банків-банкрутів

НБУ дозволив фінустанові Віктора Пінчука ПАТ «Банк Кредит Дніпро» купувати активи банків-банкрутів.
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на офіційну заяву банку.
Національний банк України вніс «Кредит Дніпро» до переліку попередньо кваліфікованих осіб, які як приймаючий банк мають право на участь у виведенні неплатоспроможних банків з ринку.
«Отже, фінустанова має право виступати в якості інвестора, який викуповує активи неплатоспроможних банків. Рішення про внесення до переліку уповноважених банків регулятор приймає на підставі дотримання претендентом необхідних нормативів, а також фінансових показників діяльності», - зазначили у прес-службі.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, молокозавод «Олком» заборгував банку Пінчука більше 46 млн грн.
Коментарі
Новини за темою
-
Банкрутство фінустанов
23 лютого, 2022У січні банки-банкрути погасили вимог кредиторів на 74 мільйони гривень
-
Банкрутство фінустанов
23 лютого, 2022 -
Банкрутство фінустанов
20 лютого, 2022Вкладники банків-банкрутів отримали в січні майже 10 мільйонів гривень виплат
-
Банкрутство фінустанов
17 лютого, 2022Верховний суд остаточно підтвердив законність виведення з ринку банку "Капітал"