До новин

Завдяки санації ТДНТП «Промінь» системи ПВО та авіанавігації надійно працюватимуть

06 вересня, 2016
Санація
Завдяки санації ТДНТП «Промінь» системи ПВО та авіанавігації надійно працюватимуть

Тернопільське державне науково-технічне підприємство «Промінь» незабаром відновить свої потужності та почне інвестувати у виробництво.

Про це повідомляє  інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на слова Володимира Кострицкого, заступника генерального директора ДК «Укроборонпром».

За сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації та «Укроборонпрому» «Промінь» розробив план санації до порушення стосовно нього провадження у справі про банкрутство. Цей план затверджено Господарським судом Тернопільської області.

Процедура санації не тільки дає змогу уникнути порушення провадження у справі про банкрутство, а підприємство отримає можливість відновити виробничу діяльність та розблокувати свої рахунки.

Таким чином, «Промінь» почне працювати, зможе погасити свої борги і матиме змогу робити інвестиції у власні виробничі потужності.

ТДНКП «Промінь» займається розробкою та виробництвом передавальної апаратури, виготовляє антенні системи з різним діаметром дзеркал для наземних станцій зв’язку та супутникового. Сьогодні його продукція є  затребуваною для виробництва систем ПВО та авіаційної навігації.

Коментарі
Додати коментар