До новин

Авіакомпанія Коломойського піде в санацію

07 вересня, 2016
Санація
Авіакомпанія Коломойського піде в санацію

Акціонери ПАТ «Авіаційна компанія «Дніпроавіа» на зборах 7 жовтня розглянуть питання про звернення голови правління до Господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство компанії з метою проведення керівником процедури санації.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на порядок денний зборів акціонерів компанії, оприлюднений на сайті Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ).

Збори акціонерів пройдуть у м.Дніпро, акціонери розглянуть 22 питання, серед яких – звіти про фінансово-господарську діяльність за 2014 і 2015 роки, питання про зміну місцезнаходження товариства, зміни до статуту, припинення повноважень діючого складу наглядової ради та обрання нового. Питання про санацію компанії стоїть останнім у порядку денному.

За даними АРІФРУ, 99,5% акцій «Дніпроавіа» належить ТОВ «Галтера», яке пов’язують із групою «Приват», одним із власників якої є Ігор Коломойський.

За даними Агентства, збиток «Дніпроавіа» у 2015 році склав 758 млн гривень, у 2014 році – 746 млн гривень.

ТОВ «Галтера» придбала «Дніпроавіа» в серпні 2009 року на конкурсі, який проводив Фонд державного майна України, за 59,17 млн гривень, що становило на той момент близько $7,4 млн.

У березні цього року стало відомо, що Генеральна прокуратура розслідує законність приватизації «Дніпроавіа», а Фонд держмайна через суди намагався розірвати договір-купівлі-продажу через порушення «Галтерою» узятих на себе зобов’язань.

Коментарі
Додати коментар