Стартують виплати за зобов’язаннями двох збанкрутілих страхових компаній

МТСБУ починає здійснення регламентних виплат за зобов’язаннями ПрАТ «УЕСК» та ТзДВ «СК «РАЙП» за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі МТСБУ.
Нагадаємо, 17 жовтня 2016 року Госпсуд міста Києва затвердив звіти ліквідаторів та ліквідаційні баланси банкрутів ПрАТ «УЕСК» та ТзДВ «СК «РАЙП» .
«МТСБУ розпочинає прийом заяв потерпілих на отримання виплати за рахунок фонду захисту потерпілих МТСБУ та наголошує, що максимального терміну подання заяви про отримання відшкодування не передбачено. Звернутись до Бюро можна в будь-який зручний час, відповідно до графіку роботи МТСБУ», - зазначили у прес-службі.
Регулятор звертає увагу на наступну особливість порядку отримання відшкодування за договорами СК «УЕСК». Оскільки провадження у справі про банкрутство «УЕСК» розпочато до 19 січня 2013 року, то право на отримання відшкодування за рахунок МТСБУ мають лише потерпілі, зобов’язання яких включено до реєстру кредиторів у справі про банкрутство. Якщо вимоги кредиторів не були заявлені та включені до реєстру кредиторів - вони вважаються погашеними.
Для отримання відшкодування за рахунок МТСБУ потерпілому необхідно подати наступні документи:
а) заяву про страхове відшкодування з копіями документів, що засвідчують особу заявника, його вимогу, а також реквізити для здійснення виплати;
б) підтвердження його вимог (наявність в реєстрі кредиторів, витяг з рішення суду).
Регламентні виплати за зобов’язаннями ТзДВ «СК «РАЙП» здійснюватимуться незалежно від факту включення таких вимог до реєстру кредиторів такого боржника, оскільки провадження у справі про його банкрутство ТзДВ «СК «РАЙП» розпочато після 19 січня 2013 року.
У випадку, якщо вимога кредитора включена до реєстру кредиторів – необхідно подати аналогічний список документів, що описано вище.
У разі, якщо потерпілий, що має невиконане зобов’язання СК «РАЙП» не включений до реєстру кредиторів, необхідно надати стандартний пакет документів для здійснення регламентної виплати.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, МТСБУ відзвітував, скільки страховиків збанкрутувало і хто на черзі.
Коментарі
Новини за темою
-
Банкрутство фінустанов
23 лютого, 2022У січні банки-банкрути погасили вимог кредиторів на 74 мільйони гривень
-
Банкрутство фінустанов
23 лютого, 2022 -
Банкрутство фінустанов
20 лютого, 2022Вкладники банків-банкрутів отримали в січні майже 10 мільйонів гривень виплат
-
Банкрутство фінустанов
17 лютого, 2022Верховний суд остаточно підтвердив законність виведення з ринку банку "Капітал"