Уряд схвалив приватизацію понад 300 держпідприємств

Кабінет міністрів України схвалив приватизацію цього року Одеського припортового заводу, підприємства «Сумихімпром», ряду морських портів, компанії «Центренерго», а також держчасток, що залишилися в підприємствах теплової генерації та обленерго – загалом більш ніж 300 об’єктів.
Про це йдеться в постанові Кабміну №271 від 12 травня «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації в 2015 році», повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на УНІАН.
У переліку також є ряд підприємств, підпорядкованих Міністерству аграрної політики та продовольства, державні вугільні підприємства шахти, концерн «Укрторф», науково-виробниче об'єднання «Електронмаш», «Президент-Готель».
Всього в списку на приватизацію 286 об'єктів, при цьому ще 43 об'єкти внесені до переліку заборонених до приватизації, для продажу яких необхідне рішення Верховної Ради.
Згідно з документом, Кабмін доручив Фонду державного майна в 2015 році забезпечити виставлення на продаж зазначених об'єктів через конкурс з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону без встановлення обмежень для допуску учасників, крім випадків, передбачених законодавством, та з урахуванням встановлених санкцій.
Крім цього, уряд доручив Мінекономрозвитку і Фонду держмайна за необхідності проводити спеціальні зустрічі з інвесторами.
Нагадаємо, Кабінет міністрів України в рамках проведення масштабної приватизації об'єктів державної власності пропонує заборонити російським компаніям і структурам, пов'язаним будь-яким чином з фінансуванням тероризму і сепаратизму на Сході України, брати участь в приватизації українських об'єктів державної власності.
Коментарі
Новини за темою
-
Санація
17 лютого, 2022 -
Санація
11 січня, 2022 -
Санація
09 січня, 2022Хабар за згоду на санацію: до суду піде справа про підкуп керівника порту «Чорноморськ»
-
Санація
27 грудня, 2021Кабмін змінив склад правління "Укрзалізниці" окрім його голови