До новин

Запуск ОПЗ відкладено

18 лютого, 2019
Санація
Запуск ОПЗ відкладено

Запуск Одеського припортового заводу відкладається до березня.

Про це сказав перший заступник гендиректора підприємства Микола Щуріков, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на "Думскую".

За словами Щурікова, компанія "Енергетичний еквівалент", з якою ОПЗ уклав договір про переробку давальницької сировини, виконала усі вимоги, зокрема, перерахувала завдаток, що дозволив розморозити виплату зарплат робітникам.

"Але ... з'ясувалося, що "Укртрансгаз" не може з технічних причин оформити нового постачальника газу на ОПЗ. Усім, у кого залишилося терпіння і можливість, доведеться чекати кінця цього місяця, коли за законом можна буде замінити постачальника газу і почати отримувати газ для запуску виробництва на заводі", - повідомив представник ОПЗ.

Як відомо, раніше Щуріков повідомив, що Одеський припортовий уклав договір з компанією "Енергетичний еквівалент", яка мала забезпечити поставки сировини за давальницькою схемою і 25 січня номінувати газ для роботи заводу у лютому.

Запустити ОПЗ планувалося 1 лютого.

За словами Щурікова, це остання спроба запуску ОПЗ. "Якщо цей контракт не почне працювати, можливості у подальшому відновити виробництво не буде", - заявив він.

Коментарі
Додати коментар