До новин

Гройсман пообіцяв захищатися у справі про ренаціоналізацію Приватбанку

13 травня, 2019
Банкрутство фінустанов
Гройсман пообіцяв захищатися у справі про ренаціоналізацію Приватбанку

Прем’єр Володимир Гройсман відповів на питання, чи готовий уряд віддати Приватбанк Ігорю Коломойському в разі, якщо таким буде рішення суду.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на ефір "Радіо НВ".

За словами Гройсмана, є дві фундаментальні речі, які стосуються Приватбанку. По-перше, Приватбанк сьогодні є державним і докапіталізованим, на що було витрачено 155 млрд грн державних коштів. Крім того, банк знаходиться у дуже доброму стані.

"Третя позиція. Його націоналізація відбулась внаслідок рішень НБУ. Уряд не визначав його стан. Нацбанк визначив, що він є неплатоспроможним. І було тільки два варіанти: ліквідація банку з 20 млн вкладників. Не дай боже, його ліквідувати – це катастрофа. І другий – це націоналізувати", - розповів прем’єр.

Він нагадав, що після висновку НБУ питання націоналізації розглядалось на РНБО, потім – урядом.

"Тому пріоритети залишаються абсолютно чіткими. Перше, банк стабільний і має бути стабільним. Друге – кошти вкладників мають бути захищені і 155 млрд грн державних грошей мають бути захищені. Ось три позиції, за які уряд буде боротись і жодних інших компромісів бути не може", - заявив голова уряду.

Він також зазначив, що на сьогодні по Приватбанку є безліч міжнародних і внутрішніх судів. "Будем боротись, щоб всі рішення, прийняті урядом, були відстояні в національних судах і захищений державний інтерес", - підсумував Гройсман.

Коментарі
Додати коментар