До новин

Екс-власники збанкрутілих банків звинуватили Гонтареву у непрофесіоналізмі

17 травня, 2019
Банкрутство фінустанов
Екс-власники збанкрутілих банків звинуватили Гонтареву у непрофесіоналізмі

Колишні власники збанкрутілих банків Олег Бахматюк і Костянтин Жеваго звинуватили екс-главу НБУ Валерію Гонтареву у непрофесіоналізмі.

Про це вони заявили на конференції Concorde Capital "Game of thrones: final season?" у Києві, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Економічну правду.

"Я впевнений, що історія дасть оцінку голові Нацбанку, яка нанесла більшої шкоди, ніж Путін, економіці нашої держави", - сказав Бахматюк, колишній власник VAB банку.

"Це можна на цифрах все порахувати", - запевнив він.

"Чи повинен був закриватися банк "Фінанси і кредит"? Ні, не повинен. У день, коли його закрили, на рахунку було 600 мільйонів гривень", - зазначив Жеваго.

"Якась віжка незрозуміла під хвіст потрапила Гонтаревій", - вважає Жеваго.

"Найбільші банки не можуть бути сміттєвими. Це говорить про те, що регулятор недопрацьовує", - звинуватив він НБУ в непрофесіоналізмі.

"Бахматюк і Жеваго вкрали мільярди гривень рефінансування НБУ, виданого їм задовго до мого приходу в НБУ, вони оскаржили в продажних судах всі свої персональні гарантії, і не повернули жодної копійки грошей в свої збанкрутілі банки. Тому закон був прийнятий ще в 2015 році про кримінальну відповідальність акціонерів", - відповіла Гонтарєва в телефонному повідомленні, яке зачитали учасникам конференції.

Коментарі
Додати коментар