До новин

Приватбанк готується до приватизації — фіндиректор

22 травня, 2019
Банкрутство фінустанов
Приватбанк готується до приватизації — фіндиректор

Приватбанк вийшов на передбачений стратегією рівень, генеруючи мінімум 8–9 мільярдів гривень на рік. Друга частина грошового потоку, що має все компенсувати, — це приватизація банку.

Про це в інтерв'ю для DT.UA заявила фінансовий директор Приватбанку Ганна Самаріна, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Однак, за її словами, існуюча стратегія не передбачає, що переговори про приватизацію розпочинаються цього року або наступного. Підготовка банку до приватизації триватиме до 2021 року.

Як каже Самаріна, потрібно ще зробити багато кроків. Це і розділення поганого-хорошого банку, і завершення побудови системи ризик-менеджменту, комплаєнсу, і валютна позиція.

"Робота з цими структурними особливостями балансу — не швидкий процес. Тому ми спокійно дивимося на поточну ситуацію. Тут ще потрібно зазначити, що приватизація Приватбанку, як і інші проекти, реалізація яких планується в державному банківському секторі, залежать насамперед від стану інвестиційного клімату в країні. Якщо він не поліпшуватиметься, а навпаки, погіршуватиметься, то тоді нам немає про що говорити. Жодний інвестор не піде в країну, де судові рішення приймаються непрозоро, де жодний захист інвестору не гарантовано, де рішення приймаються не відповідно до букви закону, а залежать від політичної кон'юнктури в конкретний момент часу", — зазначила фіндиректор.

Коментарі
Додати коментар