До новин

Фонд гарантування не зміг повернути виведені з Радикал Банку активи

13 листопада, 2019
Банкрутство фінустанов
Фонд гарантування не зміг повернути виведені з Радикал Банку активи

Фонд гарантування вкладів фізосіб повідомив, що подасть апеляційну скаргу на рішення Госпсуду Київської області, яким Фонду було відмовлено в задоволенні його позову в справі щодо ПАТ «Радикал Банк» та ТОВ «Компанія з управління активами «АРБ Інвестменс» про визнання недійсним договору про відступлення права вимоги за низкою кредитів на загальну суму 769,7 млн грн.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація в Україні» із посиланням на Finbalance.

Фонд нагадує, що в ніч після прийняття НБУ та Фондом гарантування рішень про визнання «Радикал Банку» неплатоспроможним та введення тимчасової адміністрації "топ-менеджментом банку спільно з керівниками компанії «АРБ «Інвестменс» було виведено з-під контролю «Радикал Банку» кредитний портфель на суму понад 769,7 млн грн".

"Підписання відповідних угод, за висновками Фонду, явно свідчить про умисне розкрадання активів банку, оскільки виведені кредити не належали до категорії проблемних: позичальники виконували свої зобов’язання, а предмети забезпечення були в наявності і у належному стані. Щоб надати передачі прав вимоги законного вигляду, колишні керівники банку склали низку документів, які суперечили Статуту цієї фінустанови, зокрема, в частині повноважень колегіальних органів. Крім того, згаданий кредитний портфель в подальшому був некоректно відображений в бухгалтерському обліку банку, наслідком чого стало відображення на балансі банку протягом одного дня збитку на суму понад 421,9 млн грн", - йдеться в повідомленні ФГВФО.

Коментарі
Додати коментар