Бахматюк розповів, що спочатку хотів зробити з VAB Банком
За словами колишнього глави VAB Банку і власника агрохолдингу Укрлендфармінг Олега Бахматюка, спочатку була ідея передачі його банку державному "Укргазбанку" з внесенням 200 мільйонів доларів від акціонера.
Про це він заявив в інтерв'ю "112 каналу".
За його словами, спочатку був підписаний протокол, міністром фінансів Шлапаком, прем'єр-міністром Яценюком, першим заступником Гонтаревої Писаруком, Гонтаревою і самим Бахматюком. А також участь брав тодішній керівник "Укргазбанку" Кирило Шевченко.
"Як акціонер я пропонував віддати весь банк" Укргазбанку ", вношу 200 млн дол - в стільки тоді оцінювалися мої кредити - на депозитний рахунок" Укргазбанку". А далі "Укргазбанк" максимально витягує можливості з "ВіЕйБі Банк" під гарантії повернення грошей мною як акціонером", - розповів Бахматюк.
Однак, за його словами, в результаті Гонтарєва рішення не підтримала, і сталося знищення банку. Через 4 роки Фонд гарантування вкладів продав всі активи банку за 8 млн дол.
Коментарі
Новини за темою
-
Банкрутство фінустанов 23 лютого, 2022У січні банки-банкрути погасили вимог кредиторів на 74 мільйони гривень
-
Банкрутство фінустанов 23 лютого, 2022 -
Банкрутство фінустанов 20 лютого, 2022Вкладники банків-банкрутів отримали в січні майже 10 мільйонів гривень виплат
-
Банкрутство фінустанов 17 лютого, 2022Верховний суд остаточно підтвердив законність виведення з ринку банку "Капітал"